iveta paulerova

fashion designer

Reference

Do módního salonu návrhářky Ing. Ivety Paulerové se vždy těším, protože jeho majitelka je vždy dobře naladěna a má upřímný zájem o své klienty. Vždy, když módní salon navštívím a chci se třeba jen podívat na nové kousky, nikdy neodejdu s prázdnou. V tomto salonu vždy najdu model pro každou příležitost. Majitelka salonu umí dobře odhadnout každého klienta a přesně se trefit do jeho vkusu. Vyhovuje mně, že každý model, který si vyberu, upraví přesně na moji postavu. Návštěva tohoto salonu je ideální příležitost pro všechny, kteří chtějí zkusit něco jiného než konfekci. Každý model je originál a vždy, když odcházím ze salonu, vím že mám model, ve kterém si budu připadat výjimečná.

       Alena L., Klatovy

Jakýkoliv model od Ivety je jedinečný, nápaditý, z kvalitních materiálů a zpracovaný na špičkové úrovni do posledního detailu. Rozhodně doporučuji!

        Andrea K., Domažlice

Iveta nabízí pětihvězdičkové služby po všech stránkách! Mám od ní svatební šaty, které vypadají přesně tak, jak jsem si představovala. Jsem naprosto nadšená jejím přístupem a nasazením pro práci. Od první schůzky až po předání šatů probíhalo všechno perfektně. Jsem velmi vděčná za všechny zkoušky šatů i za konzultace po internetu. Šaty navíc byly tak příjemné, že jsem v nich vydržela celý svatební den až do noci.Určitě Ivetu doporučuji, pokud si chcete nechat ušít šaty na míru.

        Tereza J., Praha 

Priala som si k vlastnej sukni netradičnej farby jednak nájsť látku vhodnej farby a súčasne vytvoriť strihovo zaujímavý vrchný diel, čoho sa p. Iveta zhostila super. Ocenila som, že skutočne zapátrala, objavila látku k farbe sukne veľmi ladiacu a navrhla strih, ktorý by som ani nepredpokladala, že budem nosiť. Je v tom vízia návrhára, ktorý sa nebojí, nie je zviazaný konvenciou, predsudkami ... Čo musím ešte vyzdvihnúť, je precízne vypracovanie. Spolupráca bola veľmi príjemná, p. Iveta bola flexibilná, ochotne mi poradila aj pár nápadov ohľadne mojej vlastnej činnosti. Ešte raz moc díky a vrelo odporúčam.

        Jana S., Klatovy

Perfektní spolupráce. Velmi dobře vystiženo a odhadnuto potřeby i přání klienta. Jednoduché- stylové. Velmi ráda doporučuji.

        Veronika S., Plzeň

Profesionální přístup, milé, vstřícné jednání paní návrhářky a v neposlední řadě precizní zpracování! Děkuji, doporučuji a jistě se ještě setkáme. Ještě jednou děkuji a mohu jen doporučit! Originalita a osobitost ve spojení s podtrhnutím předností a zároveň skrytí nedostatků postavy! Děkuji Ivet

        Monika M., Plzeň

Musím se přidat k předchozí recenzi a zdůraznit: ".....skrytí nedostatků postavy", jelikož nemám postavu modelky, paní Iveta ze mě téměř "modelku" díky jejím šatům udělala. Děkuji moc

        Klára T., Beroun

Facebook nemám, jsem na to už stará. Koukala jsem na váš Facebook od malého, jako ohodnotit Vás? Nebo šaty? Vás bych ohodnotila jako fajn ženská, žádná nafoukaná a namyšlená ženská. A šaty moc pěkné, grafika pěkná a zajímavá. Střih moderní.

        Monika W., Praha

 

 


 

Ing. Iveta Paulerová, Masarykova 412, 344 01 Domažlice, tel.: +420 732 210 294,  fashion.designer@email.cz

Módní salon, Náměstí Míru 64, 344 01 Domažlice


 


PARTNEŘI